mieszkanie na wynajem - Ostrów Wielkopolski, Krępa
2 pokoje
43,00 m2
32,56 zł/m2
Ostrów Wielkopolski, Krępa
CKT-MW-1923
, mieszkanie na wynajem
Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow. ok. 43 m2 położone w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Nowa Krępa. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wolnostojącego budynku, podzielonego na cztery niezależne lokale mieszkalne. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem ...
1 400 zł
mieszkanie na wynajem - Ostrów Wielkopolski, Centrum
2 pokoje
48,00 m2
37,50 zł/m2
Ostrów Wielkopolski, Centrum
CKT-MW-1913
, mieszkanie na wynajem
     Na wynajem nowoczesne mieszkanie w samym centrum Ostrowie Wlkp. przy ul. Marii Konopnickiej. Lokal o powierzchni 48 m2 usytuowany jest na 3 piętrze budynku wielorodzinnego i składa się z: kuchni z jadalnią, salonu, sypialni z garderobą, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie ...
1 800 zł
mieszkanie na sprzedaż - Odolanów
2 pokoje
55,00 m2
6 545,45 zł/m2
Odolanów
CKT-MS-1912
, mieszkanie na sprzedaż
Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w miejscowości Odolanów przy ul. Gimnazjalnej. Mieszkanie o pow. 55 m2 położone jest na III piętrze w 10- letnim bloku i składa się z następujących pomieszczeń: salon z wyjściem na balkon aneks kuchenny ...
360 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Ostrów Wielkopolski, Centrum
2 pokoje
63,31 m2
5 196,65 zł/m2
Ostrów Wielkopolski, Centrum
CKT-MS-1910
, mieszkanie na sprzedaż
Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Ostrowa Wielkopolskiego przy Placu 23 Stycznia. Mieszkanie o pow. 63,31 m2 położone jest na II piętrze w bloku i składa się z następujących pomieszczeń: 2 pokoje kuchnia łazienka ...
329 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Ostrów Wielkopolski, Centrum
2 pokoje
63,38 m2
6 610,92 zł/m2
Ostrów Wielkopolski, Centrum
CKT-MS-1907
, mieszkanie na sprzedaż
Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum Ostrowa Wielkopolskiego w kamienicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o pow. 63,38 m2 położone jest na I piętrze i składa się z następujących pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 1 pokój ...
419 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Ostrów Wielkopolski, Centrum
3 pokoje
98,78 m2
6 580,28 zł/m2
Ostrów Wielkopolski, Centrum
CKT-MS-1906
, mieszkanie na sprzedaż
Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum Ostrowa Wielkopolskiego w kamienicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o pow. 98,78 m2 położone jest na I piętrze i składa się z następujących pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 2 pokoje ...
650 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Ostrów Wielkopolski, Centrum
3 pokoje
67,60 m2
5 887,57 zł/m2
Ostrów Wielkopolski, Centrum
CKT-MS-1905
, mieszkanie na sprzedaż
Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum Ostrowa Wielkopolskiego przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie o pow. 67,60 m2 położone jest na III piętrze w bloku i składa się z następujących pomieszczeń: salon 2 pokoje kuchnia łazienka ...
398 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Ostrów Wielkopolski
3 pokoje
47,90 m2
7 620,04 zł/m2
Ostrów Wielkopolski
CKT-MS-1904
, mieszkanie na sprzedaż
Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Komuny Paryskiej. Mieszkanie o pow. 47,90 m2 położone jest na I piętrze w bloku i składa się z następujących pomieszczeń: salon z wyjściem na balkon 2 pokoje kuchnia ...
365 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem